مراقبت وضعيت تجهيزات

مراقبت وضعيت تجهيزات

DC23-compare-important-points-min

بخش مراقبت وضعيت تجهيزات اين شركت‌، داراي يك سيستم مديريت نگهداري ‌است كه با  گزارش های منظم از تجهيزات انتخابي كه جهت بازرسي گرفته مي‌شود شرايط و وضعيت تجهيزات را اعلام مي‌نمايد.

با استفاده از لوازم بازرسی و نرم ‌افزارهاي مربوطه و انجام تست‌هايي از قبيل ارتعاشات، الكتريكي، آناليزجريان الكتريكي، بروز خطا را در سيستم زودتر از موعد تشخيص داده و گزارش‌ها بر روي مشكلات بالقوه‌اي كه درآخرين حالات براي سيستم رخ داده ‌است متمركز مي‌گردد, آناليز نمونه‌ها و آزمايش‌هاي صورت پذيرفته، شرايط دستگاه را در وضعيت حال مشخص مي‌كند، علاوه بر آن با نمونه‌برداري و آزمايش‌هاي مكرر طبق جدول زماني طراحي شده، روند تغييرات پارامترهاي اندازه‌گيري شده مشخص مي‌گردد و تصميمات برنامه‌ريزي نت (نگهداري و تعميرات) بر اساس اينگونه نگهداري پيشگوئي كننده طراحي مي‌گردد.

علاوه بر پياده سازي روش تعميرات و نگهداري پيشگويي كننده (Predictive maintenance) ، اين شركت قادر است عيوب مزمن و عمده موجود در صنايع از قبيل نابالانسي، ناهم محوري و خرابي‌هاي الكتريكي و مكانيكي را در اسرع وقت برطرف نمايد.

در حال حاضر اين شركت براي مراكز مختلف صنعتي در كشور جهت كاهش توقف‌ها، بهبود محصولات وحفظ سرمايه‌هاي ملي، سيستم مراقبت وضعيت را پياده سازي نموده است.

برخي از اين صنايع عبارتند از :

  • صنايع توليد آهن و فولاد(بخصوص شرکت های فولاد مبارکه و ذوب آهن اصفهان)
  • صنايع توليد مصالح ساختماني و معادن
  • خودرو سازي و صنايع جانبي
  • صنايع وابسته به دريا
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.